Jermain Defoe drejtë rekordit në Premier League!

Jermain Defoe tani ka 161 gola dhe është larg vetëm 3 gola larg për ta kaluar Robbie Fowler dhe për tu bërë golashënuesi i 6-të më i mirë në histori të Premier Leagues.

Listën e Top 5 e mbyll Thierry me 175 gola të realizuara.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*