Muaji Janar, muaji i derbit londinez!

Në muajin Janar do të kemi 3 derbi londinez mes Arsenal dhe Chelsea.

Me 3 janar Arsenal e pret Chelsean ne Emirates, në kuader të Premier Ligës.
Me 8 janar Arsenal viziton Chelsean në Bridge për ndeshjen e parë të gjysëmfinales në Carabao Cup dhe me 22 janar Chelsea i shkon Arsenalit sërish por tani për ndeshjen kthyese në gjysëmfinale.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*