Vetëm Salah më i mirë se Lukaku në Premier League!

Romelu Lukaku ka shënuar dhe asistuar 14 gola këtë sezon në Premier League, vetëm Mohamed Salah ka shënuar dhe asistuar (17) më shumë se Lukaku.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*