Bomba nga Skocia, Celtic pranon ofertën e klubit anglez për sulmuesin Moussa Dembele!

Moussa Dembele celebrates his hat-trick as Celtic comfortably saw off Rangers

Siç raporton SkySports, Celtic dhe skuadra angleze Brighton kanë rënë dakord për shërbimet e sulmuesit të talentuar, Moussa Dembele, për një shumë rreth £18 milion funte.

Kujtojmë që Dembele ishte i vëzhguar nga shumë ekipe të mëdha të Premier Leagues

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*