Bomba nga Skocia, Celtic pranon ofertën e klubit anglez për sulmuesin Moussa Dembele!

Siç raporton SkySports, Celtic dhe skuadra angleze Brighton kanë rënë dakord për shërbimet e sulmuesit të talentuar, Moussa Dembele, për një shumë rreth £18 milion funte.

Kujtojmë që Dembele ishte i vëzhguar nga shumë ekipe të mëdha të Premier Leagues

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

“Guardiola ishte me fat, trashëgoi një skuadër fitimtarësh te Barcelona”

Pep Guardiola ishte me fat që trashëgoi një ekip si ai i Barcelonës, të përbërë nga lojtarë me etikë fituese. Kështu shprehet ish-mesfushori, Deco. Ish-lojtari portugez ka luajtur për katalanasit në mes të viteve 2004 dhe 2008, një periudhë transformimi në fatin e klubit të udhëhequr nga trajneri Frank Rijkaard, i cili e pa Barçën […]

Milan e dëshiron me çdo kusht yllin e Man United

Milan është duke konsideruar një transferim për mbrojtësin e Manchester United Eric Bailly në merkaton e janarit. Kuqezinjtë kanë humbur Mattia Caldara për shkak të një tërheqjeje muskulore, dhe ai nuk do të rikthehet deri në shkurt. Por Bailly nuk është lojtari i vetëm që po konsiderohet nga drejtuesit e Milan, pasi ata janë interesuar […]