Granit Xhaka e ‘kall atmosferën’ me këngëtarin Meda në Londër (VIDEO).

Pak ditë më parë Futbollisti i famshëm Kosovar, Granit Xhaka, i cili djersitë fanelën e Arsenal është kapur nga një video kamerë i cili po kalonte një natë shumë të hareshme me këngëtarin e mirënjohur Meda.

Vendi ku u mbajt koncerti ishte në zonën Archway në Londër, në diskotekën Kolis, e cila gjindet 3-4 kilometra larg stadiumit Emirates.

Për më shumë hapeni dhe shikojeni videon ku Graniti e ‘kall ndejen me Medën’, ekskluzivisht, vetëm në premierliga.net.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*