Granit Xhaka e ‘kall atmosferën’ me këngëtarin Meda në Londër (VIDEO).

Pak ditë më parë Futbollisti i famshëm Kosovar, Granit Xhaka, i cili djersitë fanelën e Arsenal është kapur nga një video kamerë i cili po kalonte një natë shumë të hareshme me këngëtarin e mirënjohur Meda.

Vendi ku u mbajt koncerti ishte në zonën Archway në Londër, në diskotekën Kolis, e cila gjindet 3-4 kilometra larg stadiumit Emirates.

Për më shumë hapeni dhe shikojeni videon ku Graniti e ‘kall ndejen me Medën’, ekskluzivisht, vetëm në premierliga.net.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

Milan e dëshiron me çdo kusht yllin e Man United

Milan është duke konsideruar një transferim për mbrojtësin e Manchester United Eric Bailly në merkaton e janarit. Kuqezinjtë kanë humbur Mattia Caldara për shkak të një tërheqjeje muskulore, dhe ai nuk do të rikthehet deri në shkurt. Por Bailly nuk është lojtari i vetëm që po konsiderohet nga drejtuesit e Milan, pasi ata janë interesuar […]

Barcelona hedh sytë në Premier League për të pëforcuar prapavijën

FC Barcelona aktualisht ndodhet në një situatë të vështirë në mbrojtje dhe ka vendosur të reagojë. Samuel Umtiti do të qëndrojë larg fushave për një kohë të gjatë për shkak të problemeve në gju, po ashtu edhe Thomas Vermaelen. Kështu që sipas Mundo Deportivo, klubi ka formuluar një listë të përbërë nga 15 emra qendërmbrojtësish. […]