Olivier Giroud jashtë fushave deri në Shkurt, ja ndeshjet që mund ti humbasë

Olivier Giroud pësoi një lëndim të tërheqjes së muskulit ndaj West Ham në Carabao Cup javën e kaluar, dhe siç raporton gazeta prestigjioze L’Equipe, francezi do të jetë jashtë fushave deri në muajin Shkurt, për më tepër ai pritet të humb një sërë ndeshjesh.

10 ndeshjet që Giroud pritet të mungojë:

Crystal Palace vs Arsenal (PL)
West Brom vs. Arsenal (PL)
Arsenal vs. Chelsea (PL)
Nottingham Forest vs. Arsenal (FA)
Chelsea vs. Arsenal (EFL)
Bournemouth vs. Arsenal (PL)
Arsenal vs. Crystal Palace (PL)
Arsenal vs. Chelsea (EFL)
Swansea vs. Arsenal (PL)
Arsenal vs. Everton (PL)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*