Harry Kane mbi Messin dhe Ronaldon për gola të shënuar ? Jo vetëm për gola…!

Harry Kane ka shënuar më së shumti hat-tricka (8) për vitin 2017, më shumë se Messi, Ronaldo, Lewandowski, Aguero dhe Cavani, të kombinuar (7).

Një sulmues i cili bëri ligjin në futboll për këtë vit.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*