Fellaini refuzon ngritjen e pagës nga United, kërkon më shumë

LONDON, ENGLAND - NOVEMBER 05: Marouane Fellaini of Manchester United during the Premier League match between Chelsea and Manchester United at Stamford Bridge on November 5, 2017 in London, England. (Photo by Catherine Ivill - AMA/Getty Images)

Siç raporton gazeta e mirënjohur The Telegraph, Manchester United i ka ofruar kontratë të re Marouane Fellaini-t me një ngritje page nga £75,000 funte në javë në  £100,000 funte.

Mirëpo gazeta Telegraph raporton që Fellaini e hedhur poshtë këtë ofertë pasi dëshiron hiç më pak se  £170,000 funte në javë.

Fellaini ishte i lidhur edhe me disa ekipe nga Turqia dhe mbetet të shihet e ardhmja e tij në Janar.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*