Fellaini refuzon ngritjen e pagës nga United, kërkon më shumë

Siç raporton gazeta e mirënjohur The Telegraph, Manchester United i ka ofruar kontratë të re Marouane Fellaini-t me një ngritje page nga £75,000 funte në javë në  £100,000 funte.

Mirëpo gazeta Telegraph raporton që Fellaini e hedhur poshtë këtë ofertë pasi dëshiron hiç më pak se  £170,000 funte në javë.

Fellaini ishte i lidhur edhe me disa ekipe nga Turqia dhe mbetet të shihet e ardhmja e tij në Janar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

United zgjedh problemin e mbrojtjes, në janar transferon yllin e Juventus

Unitedi e do Benatian në janar Manchester Unitedi ka etiketuar mbrojtësin e Juventusit, Medhi Benatia si përforcimin e mundshëm të tyre. Djajtë e Kuq nuk e kanë nisur mirë sezonin e tyre në Ligën Premier dhe Ligën e Kampionëve. Një nga arsyet më të mëdha për fillimin e tmerrshëm të Manchester Unitedit në këtë sezon […]

Ylli i United: Kur humbasim, fshihemi pas Mourinhos

Fitorja e së shtunës ndaj Bournemouth ka shërbyer për të hequr gjendjen e ankthit në “Old Trafford”. Në 11 ndeshje të luajtura në Premier League, Manchester United renditet në vendin e 7 me 20 pikë në total, 9 pikë larg nga vendi i parë. Jose Mourinho ka qenë në qendër të kritikëve, por mesfushori Nemanja […]