Eden Hazard ka refuzuar rinovimin e kontratës me Chelsean, konfirmon babai i tij

Eden Hazard raportohet se ka refuzuar kontratën e re të rinovimit, dhe këtë e ka konfirmuar babai i tij, Thierry Hazard.

“Ai ka refuzuar një ofertë të kontratës”, u përgjigj shkurtimisht Thierry. Mirëpo ai gjithashtu mohoi të ketë kontakte me Real Madrid duke thënë se nuk ka asnjë kontakt me Real Madrid.”

Eden Hazard ka kontratë me Chelsean edhe për 2 vite e gjysmë dhe mbetet të shihet e ardhmja e tij gjatë verës.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*