Mbrojtja e Chelseas jashtë këtij planeti, shikoni në sa gola janë përfshirë në ligë këtë sezon

Mbrojtja e Chelseas këtë sezon në ligë po arrin performanca të jashtëzakonshme në repartin ofanziv sa i përket golave dhe asisteve.

Besojeni apo jo, mbrojtja e Chelseas këtë sezon në ligë është përfshirë në 19 gola (10 gola, 9 asistime).

Mbrojtësit që kanë kontribuar me gola apo asiste në ligë janë:

– Azpilicueta (1 gol, 6 asiste)
– Alonso (5 gola, 1 asist)
– Rudiger (2 gola, 1 asist)
– Zapacosta (1 gol)
– Luiz (1 gol)
– Moses (1 asist)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*