Jose Mourinho zbulon se ku do ta përforcojë skuadrën e tij në Janar…!

Menaxheri i Manchester United, Jose Mourinho, dëshiron të nënshkruajë tre lojtarë gjatë dritares së transferimit të janarit, sipas MailOnline.

Mourinho është i etur për të forcuar skuadrën e tij në javët e ardhshme dhe ka identifikuar fushat ku kërkon ‘armë’ të freskëta.

Agjentët janë alarmuar ndaj dëshirës së Unitedit për të nënshkruar me një mesfushor të djathtë, të majtë dhe sulmues, pasi Mourinho përpiqet të trajtojë çështjet e vazhdueshme brenda skuadrës së tij.

Për momentin emri më i përfolur që e lidh me skuadrën e Manchester Unirted është mesfushori i Inter, Joao Mario.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*