Jose Mourinho zbulon se ku do ta përforcojë skuadrën e tij në Janar…!

Menaxheri i Manchester United, Jose Mourinho, dëshiron të nënshkruajë tre lojtarë gjatë dritares së transferimit të janarit, sipas MailOnline.

Mourinho është i etur për të forcuar skuadrën e tij në javët e ardhshme dhe ka identifikuar fushat ku kërkon ‘armë’ të freskëta.

Agjentët janë alarmuar ndaj dëshirës së Unitedit për të nënshkruar me një mesfushor të djathtë, të majtë dhe sulmues, pasi Mourinho përpiqet të trajtojë çështjet e vazhdueshme brenda skuadrës së tij.

Për momentin emri më i përfolur që e lidh me skuadrën e Manchester Unirted është mesfushori i Inter, Joao Mario.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

United zgjedh problemin e mbrojtjes, në janar transferon yllin e Juventus

Unitedi e do Benatian në janar Manchester Unitedi ka etiketuar mbrojtësin e Juventusit, Medhi Benatia si përforcimin e mundshëm të tyre. Djajtë e Kuq nuk e kanë nisur mirë sezonin e tyre në Ligën Premier dhe Ligën e Kampionëve. Një nga arsyet më të mëdha për fillimin e tmerrshëm të Manchester Unitedit në këtë sezon […]

Ylli i United: Kur humbasim, fshihemi pas Mourinhos

Fitorja e së shtunës ndaj Bournemouth ka shërbyer për të hequr gjendjen e ankthit në “Old Trafford”. Në 11 ndeshje të luajtura në Premier League, Manchester United renditet në vendin e 7 me 20 pikë në total, 9 pikë larg nga vendi i parë. Jose Mourinho ka qenë në qendër të kritikëve, por mesfushori Nemanja […]