EKSKLUZIVE: Barcelona me një mega-ofertë për Philippe Coutinho

Sipas raporteve nga Spanja, Barcelona ka ofruar plot €130 milionë euro (£116m) për shërbimet e Philippe Coutinho-s. Megjithatë klubi anglez kërkon €160 milionë euro (£142m) nëse duan shërbimet e tij.

Kujtojmë që verën që shkoi Liverpooli refuzoi disa oferta nga klubi spanjoll, përfshi edhe një ofertë e cila ishte £114million funte.

Në anë tjetër Mundo Deportivo raporton se klubi The Reds janë duke e konsideruar ofertën dhe mundësinë për largim, por njëherë duhet ta gjejnë zëvendësuesin e tij. Një emër i cili po qarkullon kohët e fundit për një lëzivje tek The Reds është francezi Thomas Lemar, ku raporte të shumta tregojnë se ai ka zgjedhur Liverpool-in para ekipeve të tjera.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

Shaqiri dhe shqiptarët ju mundën si popull, nuk u intereson si… individë!

22 qershor 2018… Jemi në stadiumin modern të Kaliningradit. Ka hyrë minuta e 90-të e ndeshjes Serbi-Zvicër, e vlefshme për grup… Një pasim i ardhur nga mesfusha nga Gavranovic bën që djaloshi i lindur në Gjilan, kur Kosova ende përkundte ëndrrat dhe dëshirën për t’u shpallur e Pavarur, të vrapojë drejt portës kundërshtare, duke mos […]

Klopp shpjegon në detaje pse e la Shaqirin jashtë skuadrës për ndeshjen ndaj Crvena Zvezdas në Beograd

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, vendosi që Xherdan Shaqiri mos të jetë pjesë e skuadrës që do të udhëtojë në Beograd ndaj Crvena Zvezdas në kuadër të Grupit C në Ligën e Kampionëve. Tekniku gjerman duke e ditur të kaluarën mes Kosovës dhe Serbisë dhe festimin e yllit nga Kosova në golin e tij me […]