EKSKLUZIVE: Barcelona me një mega-ofertë për Philippe Coutinho

Sipas raporteve nga Spanja, Barcelona ka ofruar plot €130 milionë euro (£116m) për shërbimet e Philippe Coutinho-s. Megjithatë klubi anglez kërkon €160 milionë euro (£142m) nëse duan shërbimet e tij.

Kujtojmë që verën që shkoi Liverpooli refuzoi disa oferta nga klubi spanjoll, përfshi edhe një ofertë e cila ishte £114million funte.

Në anë tjetër Mundo Deportivo raporton se klubi The Reds janë duke e konsideruar ofertën dhe mundësinë për largim, por njëherë duhet ta gjejnë zëvendësuesin e tij. Një emër i cili po qarkullon kohët e fundit për një lëzivje tek The Reds është francezi Thomas Lemar, ku raporte të shumta tregojnë se ai ka zgjedhur Liverpool-in para ekipeve të tjera.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*