BOOM BOOM: Liverpool arrinë marrëveshje me Riyad Mahrez

BeinSport raporton se Liverpool ka arritur marrëveshje me Riyad Mahrez për shumën e 45 milion funteve apo 55 milion euro. Mahrez do të nënshkruajë kontratë me The Reds deri në vitin 2022.

Algjeriani do ti ketë nesër testet mjekësore dhe më pas ta kompletojë transferimin e tij tek skuadra e The Reds.

Duket se largimi i Coutinhos ka bërë që zyrtarët e Liverpool menjëherë të intervenojnë dhe duken tani pranë transferimit të algjerianit.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*