Shumë skuadra lidere në kërkim të ish-mbrojtësit të United, Jonny Evans…!

Manchester United është në kërkim dhe po vazhdon të jetë i interesuar në situatën e ish-mbrojtësit Jonny Evans i cili luan ne West Brom, raporton The Times.

Manchester City ka zhvilluar bisedime për një marrëveshje për Evans, ndërsa menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka sugjeruar që klubi i tij do të luftojë për të konkurruar me liderët e Premier Ligës për qendër mbrojtësin!

Evans, i cili u largua nga Old Trafford për West Brom në vitin 2015, mbetet i interesuar për klubin e tij të vjetër, gjithashtu Everton dhe West Ham janë të interesuara për të.

Në ditët në vijim do ta mësojmë të ardhmen e tij, shanset më të mëdha janë të rikthehet tek ush skuadra e tij, Manchester United.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*