Massimo Alegri drejt Premier Ligës, mësojeni skuadrën e re…!

Massimo Alegri, trainer i Juventus, nuk është se nuk po kalon këhë të mira në Serie A, por një ofertë nga Premier Lifa nuk do ta refuzonte.

Dalin zëra të shumtë për një largim të mundshëm të traninerit të Chelseas, Antonio Conte, i cili lehtë në verë mund të largohet nga Blutë.

Dhe zëvëndësimi i tij adekuat pritet të jetë traineri i zemrave Massimo Alegri.

Do të shohim në ditët në vijim për dicka konkrete.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*