Arsenal dëshiron Anthony Martial në marrëveshje për Alexis Sanchez…!

Arsenali dëshiron që Anthony Martial të përfshihet në marrëveshje nëse United dëshiron të marrë Alexis Sanchez, sipas Daily Star.

Bossi i Arsenal, Arsene Wenger, dëshiron një zëvendësim para se ai të lejon Alexis të largohet, dhe ai shpreson që Martial mund të jetë ai lojtar.

United janë të gatshëm të lejojnë Martial të shkojë, megjithatë, edhe pse ata do të jenë të gatshëm për të përfshirë Chris Smalling në një marrëveshje, pasi që Arsenal janë të etur për një mbrojtës cilësor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*