Di Marzio: “Sanchez do të transferohet në United…!

I cilësuar si gazetari më i besueshëm në futboll Gianluca Di Marzio, menjëherë pas deklaratës nga Mourinho në konferencë, nuk ka hezituar të flasë për të gjitha që di rreth kësaj ndodhie.

Di Marzio ka bërë ‘boom’ me një postim të tij në Twitter, duke u bërë trend, ku në vijim do të njoftoheni me postimin e tij:

Gianluca Di Marzio:

“Pra më në fund edhe Mourinho e pranoi se United janë në bisedime me Sanchez, dicka që jam duke e thënë që nga mëngjesi i djeshëm dhe askush tjetër nuk foli për këto kontakte. Pra, duket se jam në rrugën e duhur”.

Pritet të ndodhin gjëra të mëdha këtë merkato, qëndroni me ne.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*