Çmendet Manchester United, ofron 500 milion euro për Neymar…!!!

Manchester United pritet të bëjë cmendurinë e radhës në tregun e futbollit, ku të gjithë e dimë se sa është ngritur vlera e lojtarve në aspektin financiar.

Manchester United po përgatit një ofertë rekord prej 500 milionë eurosh për Neymar në drejtim të Paris Saint-Germain, sipas Le 10 Sport.

Real Madridi është raportuar të jetë drejtuesi i ndjekjes së brazilianit, por ata mund të shkojnë vetëm deri në 400 milionë euro.

Kjo ka lënë derën hapur për Jose Mourinhon që të bashkohet me ndjekjen dhe të pranojë të përmbushë një klauzolë blerjeje.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*