Fansat e Arsenal djegin fanelën e Alexis Sanchez (VIDEO)…!

Sikur 2 javë më parë kur fansat e Liverpool dogjën fanelën e Philippe Coutinho, për transferimin e tij te Barcelona, njejtë kanë vepruar edhe fansat e Arsenal.

Një video e shkurtër ka qarkulluar nëpër media ku një tifoz tenton të djegë fanelën e Alexis Sanchez,

Më poshtë e keni rastin në fjalë me video, por sic duket vetëm po e pret zyrtarizimin dhe ti jap flakë fanelave!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*