Gara për Sanchez po shkon lëmsh, edhe Liverpool tani në garë për Kilianin…!

Liverpool i’u është bashkuar rivalëve Man United dhe Man City në garën për Alexis Sanchez!

Liverpool janë gati për të luftuar Manchester United dhe City për nënshkrimin e Alexis Sanchez, raporton Mirror.

E ardhmja e Kilianit është bërë gjithnjë e më e paqartë në janar, me Unitedin duke u futur në një lojtar i cili dukej i destinuar për në stadiumin Etihad.

Dhe tani Reds janë të gatshëm të kalojnë një pjesë të tarifës masive të fituara në shitjen e Philippe Coutinho për të arritur yllin e Arsenalit.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*