Manchester United mposhtë Chelsean për transferimin e një super lojtari…!

Si gjithmonë afati i janarit është plot me lajme dhe spekulime të ndryshme.

Në rreshtat në vazhdim do ta mësoni se për cilin bëhet fjalë…

Manchester United planifikon të luftojë Chelsean për mbrojtësin e Juventus, Alex Sandro, sipas Mirror.

Jose Mourinho beson se ylli i Juventusit prej 53 milionë funtesh është njeriu i duhur për të blinduar mbrojtjen e tij, edhe pse United nuk ka gjasa të vendosë interesin e tyre deri në verë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*