Real Madrid i ofron një super lojtar Liverpoolit për Salah…!

Real Madrid po përgaditë një super mega ofertë në drejtim të Liverpool, për yllin e tyre Mohamed salah!

Real Madrid mund të përdorë Gareth Bale si karrem për të tërhequr yllin e Liverpoolit Mohamed Salah, thotë Don Balon.

Forma sensacionale e Salah këtë sezon ka kapur syrin e drejtuesve të Real Madrid, ku kanë shprehur interesim haptazi për Egjiptianin.

Dhe ata do të jenë të përgatitur të sakrifikojnë nGareth Bale. për të bindur Liverpoolin në shitjen e yllit të Egjiptit.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*