Çmendet Chelsea, e dëshiron trasnferimin e Alexis Sanchez…!

Chelsea i’u është bashkuar garës së nxehtë skuadrave nga Manchesteri për fantazistin Alexis Sanchez!

Rivalët kryesorë për transferimin e Alexis Sanchez tani duket se janë Manchester United dhe Chelsea pasi Man City ka hequr dorë nga gara, raporton Manchester Evening News.

City ishte shfaqur më afër nënshkrimit të yllit të Arsenalit, por tani janë tërhequr nga grindjet e irrituara në ritmin e negociatave.

Por United nuk po heqin dorë dhe madje mund ta shtojnë një tarifë prej £ 35 milion që të jenë më bindës krahas Chelseas!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*