Arrestohet Hugo Lloris!

August 24, 2018 Admin 1 0

Portieri dhe kapiteni i Tottenham, Hugo Loris, u arrestua në orët e para të mengjesit këtë të premte. Lloris u ndalua nga policia gjatë ngasjes […]